KURIKULUM

SASARAN KURIKULUM 2020

PT3 50% Menguasai, GPS 3.50, 1.5% Cemerlang. SPM 100% Lulus, GPS 4.75, 1.6% Cemerlang.


PENTAKSIRAN BERASASKAN SEKOLAH . PEPERIKSAAN

 

TAKWIM KURIKULUM

September 2020
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
30/08/2020 31/08/2020 01/09/2020 02/09/2020 03/09/2020 04/09/2020 05/09/2020
06/09/2020 07/09/2020 08/09/2020 09/09/2020 10/09/2020 11/09/2020 12/09/2020
13/09/2020 14/09/2020 15/09/2020 16/09/2020 17/09/2020 18/09/2020 19/09/2020
20/09/2020

Perhimpunan Bulanan Bahasa Inggeris

Perhimpunan Bulanan Bahasa Inggeris
21/09/2020 22/09/2020 23/09/2020 24/09/2020 25/09/2020 26/09/2020
27/09/2020 28/09/2020 29/09/2020 30/09/2020 01/10/2020 02/10/2020 03/10/2020


PENGURUSAN KURIKULUM

PENGERUSIEN. SAFAR BIN ZAINAL
Pengetua
TIMBALAN PENGERUSI
Penolong Kanan Pentadbiran
NAIB PENGERUSI 1EN. ZULKAPLI BIN AHMAD
Penolong Kanan HEM
NAIB PENGERUSI 2TN. HJ. MD. HANIZAN BIIN GHAZALI
Penolong Kanan Kokurikulum
SETIAUSAHAPN. HJH. NUR ATIFFA BINTI ATIM
Guru Kanan Bahasa
AHLI JAWATANKUASAGuru-Guru Kanan Mata Pelajaran
Guru Cemerlang
Kaunselor
Guru Perpustakaan & Media
Penyelaras Pendidikan Khas
Setiausaha STF
Ketua Guru SPBT
Setiausaha Peperiksaan Dalaman
Guru Jadual Waktu
Ketua-ketua Panitia Mata Pelajaran
BIDANG BAHASABIDANG SAINS & MATEMATIK
BAHASA MELAYU
KP: Tn. Hj Sare’at bin Darwan
SU: Pn. Hairani binti Alias
BAHASA INGGERIS
KP:
SU: Pn. Muzaitul Akma binti Mohammad
MATEMATIK & MATEMATIK TAMBAHAN
KP: Pn. Nursyidah binti Rabit
SU: Pn. Suraya Hanom binti Sabni
SAINS
KP: En. Akbal bin Shariff
SU: Pn. Hjh. Nik Fauziah binti Nik Husein
FIZIK
KP: Pn. Nor Azah binti Ab Aziz
KIMIA
KP: Pn. Wan Norhafiza binti Wan Ibrahim
BIOLOGI
KP: Pn. Yussliana binti Yussof
BIDANG SAINS KEMASYARAKATANBIDANG TEKNIK & VOKASIONAL
SEJARAH
KP: Pn. Tumiah binti Zakaria
SU: Pn. Faridah binti Saad
GEOGRAFI
KP: Pn. Fairuzi binti Rahamat
PENDIDIKAN ISLAM
KP: Pn. Hjh. Kamalia binti Ibrahim
SU: Pn. Nor Azzyean Nadia binti Abu
PENDIDIKAN SENI VISUAL
KP: Pn. Norlela binti Mijan
PENDIDIKAN JASMANI & KESIHATAN
KP: Pn. Liza binti Mohd Daud
SU: Pn. Azlina binti Boko
REKA BENTUK & TEKNOLOGI
KP: Pn. Rozita binti Dahlan
SU: En. Muhamad Adnan bin Samuri
EKONOMI
KP: En. Asrul Fadhli bin Yailani
PRINSIP AKAUN
KP: En. Abdul Ghaffar bin Abu Bakar
REKA CIPTA
KP: En. Mohd Jalludin bin Kasman
PEMBINAAN DOMESTIK
KP: En. Mohd Jalludin bin Kasman
PERTANIAN
KP: Pn. Yussliana binti Mohd Yussuf
PENYEDIAAN MAKANAN
KP: Pn. Hidayah binti Abdul Hamid
PENDIDIKAN KHAS
Penyelaras: Pn. Siti Shahira binti Musa

Comments are closed.