ORGANISASI


CARTA ORGANISASI

Download Carta Organisasi


PENGURUSAN DAN PENTADBIRAN

PENGETUA
PN. HAJAH MAHIZAN BINTI MUHAMMUD


PENOLONG KANAN PENTADBIRAN
EN. BASIR BIN IBRAHIM


PENOLONG KANAN (HAL EHWAL MURID)
EN. ZULKAPLI BIN AHMAD


PENOLONG KANAN (KOKURIKULUM)
TN. HAJI ZAINUDIN BIN ABU BAKAR


GURU KANAN (BAHASA)
PN. HJH. NUR ATIFFA BINTI ATIM


GURU KANAN (SAINS & MATEMATIK)
PN. HJH ROSLINDA BINTI ABDUL KADIR


GURU KANAN (SAINS KEMASYARAKATAN)
EN. ZAMRI BIN ABDULLAH


GURU KANAN (TEKNIK & VOKASIONAL)
PN. NORIAH BINTI SELAMAT


SENARAI KAKITANGAN AKADEMIK

BILNAMAKELULUSANOPSYEN
1.MAHIZAN BINTI MUHAMMUD (HJH) (DG52) B.Sc.Ed.(H)Sains
2.BASIR BIN IBRAHIM (DG48)B.Ed.(H)Bahasa Melayu
3.ZULKAPLI BIN AHMAD (DG48)B.Econs.(H)/Dip.Ed.Ekonomi/Perdagangan
4.ZAINUDIN BIN ABU BAKAR (HJ) (DG48)B.A.(H)/Dip.Ed.Sastera/Sosio&Antrop.
5.NUR ATIFFA BINTI ATIM (HJH) (DG48)B.A.(H)/Dip.Ed.B.Inggeris/Sejarah
6.ROSLINDA BINTI ABD KADIR (HJH) (DG48)B.Sc.(H)/Dip.Ed.Matematik/B.Inggeris
7.ZAMRI BIN ABDULLAH (DG48)B.A.(H)/KPLIPend.Islam/B.Arab
8.NORIAH BINTI SELAMAT (DG48)B.Sc.(H)/Dip.Ed.Pemb.Man./ERT
9.SAIMAH BINTI ABDUL RAHMAN (DG44)B.Ed.(H)Bimb.&Kaunseling
10.NOORHALIMATON DDURIAH BINTI IBRAHIM (DG44)B.Ed.(H)/Dip.Ed.Bimb.&Kaunseling
11.ABD HAFIZ BIN OTHMAN (DG48)B.Ed.TESL(H)TESL
12.ASRUL FADHLI BIN YAILANI (DG44)B.Mgmt.(H)/KPLIPrinsip Akaun
13.SARE'AT BIN DARWAN (HJ) (DG48)B.Ed.(H)/Cert.Ed.Bahasa Melayu/KH
14.TUMIAH BINTI ZAKARIA (DG44)B.Ed.(H)Sejarah/Bah.Melayu
15.ABDUL GHAFFAR BIN ABU BAKAR (DG52)B.Bus.Admin.(H)/Dip.Ed.Pdgn./Ekonomi
16.AKBAL BIN SHARIFF (DG44)B.Sc.Ed.(H)Sains/KH
17.AZHAR BIN REZALI (DG44)B.Ed.(H)Matematik
18.AZLINA BINTI BOKO@LAGANDA (DG44)B.Ed.(H)Pend.Jasmani&Kes.
19.FAIRUZI BINTI RAHAMAT (DG41)B.Ed.(H)Pdgn./KH
20.FARIDAH BINTI SAAD (DG48)B.Bus.Admin.(H)/KPLIPerdagangan
21.HAIRANI BINTI ALIAS (DG44)B.Ed.(H)Kemahiran Hidup
22.HASRIN BIN SUPERDI (DG44)B.Bldg.Surv.(H)/KPLIPem.Domestik/L.Kej.
23.HIDAYAH BINTI ABDUL HAMID (DG41)B.Ed.(H)KH/Kat.&Penyajian
24.KAMALIA BINTI IBRAHIM (DG48)B.Ed.(H)P.Islam
25.LIZA BINTI MOHD DAUD (DG34)Dip.Ed.Pend.Jasmani&Kes.
26.MOHD JALLUDIN BIN KASMAN (DG34)Dip.Sc.Ed.Biologi/Kimia
27.MUHAMAD ADNAN BIN SAMURI (DG42)B.E.(H)/Dip.Ed.L.Kej./KH
28.MUSTAFA KAMAL BIN YAHYA (DG41)B.Ed.TESL(H)TESL/Literature
29.MUZAITUL AKMAR BINTI MOHAMMAD (DG41)B.Sc.Ed.(H)TMK/TESL
30.NIK FAUZIAH BINTI NIK HUSEIN (HJH) (DG44)B.Sc.(H)/Dip.Sc.Ed.Fizik/Matematik
31.NOR AZAH BINTI ABDUL AZIZ (DG44)B.Sc.Ed.(H)Fizik/Matematik
32.NOR AZZYEAN NADIA BINTI ABU (DG41)B.Ed.(H)P.Islam/Peng.Al-Quran
33.NORAZIZ BIN AHMAD (DG41)B.Ed.(H)P.Islam/Peng.Al-Quran
34.NORLELA BINTI MIJAN (DG34)DTRP/Dip.Ed.Pend. Seni Visual
35.NURSYIDAH BINTI RABIT (DG44)B.Sc.Ed.(H)Matematik/Komputer
36.RAHMAT BIN HJ YUSOF@MOHAMAD (DG44)B.Sc.Ed.(H)/Dip.Ed.Sains/Matematik
37.ROZITA BINTI DAHLAN (DG48)B.Sc.Hort.(H)/Dip.Ed.Kemahiran Hidup
38.RUZAIFIZAH BINTI MOHD ALWI (DG41)B.Ed.(H)Pend. Pra Sekolah
39.SITI AISHAH BINTI OTHMAN (DG44)B.Pub.Mgmt.(H)/Dip.Ed.Pend.Jasmani&Kes.
40.SITI SHAHIRA BINTI MUSA (DG41)B.Ed.(H)Pend. Pra Sekolah
41.SITI MARIANA BINTI ISHAK (DG44)B.Acct.(H)/KPLIMatematik/P.Akaun
42SURAYA HANOM BINTI SABNI (DG41)B.Ed.(H)Matematik/Kimia
43.WAN NORHAFIZA BINTI WAN IBRAHIM (DG44)B.Sc.Ed.(H)Sains/Kimia
44.YUSSLIANA BINTI MOHD YUSSUF (DG44)B.Sc.Ed.(H)Biologi/Matematik


SENARAI ANGGOTA KUMPULAN PELAKSANA

BILNAMAJAWATANCATATAN
1.ZAFIDA BINTI MASTURI (N17)Pembantu TadbirPejabat Pentadbiran
2.NORHAFIZAH BINTI MUSA (N17)Pembantu Pengurusan MuridPendidikan Khas
3.ROSMI BIN HJ MAJIDEK (C22)Pembantu MakmalMakmal Sains
4.IRMI TASYRIF BIN ABD KADIR (C22)Pembantu MakmalMakmal Sains
5.MOHD FAIZAL BIN MOHD NASIR (C17)Pembantu MakmalMakmal Sains
6.SURIYANI BINTI YUSOF (C22)Pembantu MakmalMakmal Sains
7.ABU SUFFIAN BIN ABU BAKAR (FA29)Penolong Pegawai Teknologi MaklumatMakmal Komputer/ Pusat Akses
8.JAMALIAH BINTI NASRIN (N11)Pembantu Am PejabatPejabat Pentadbiran

 

Comments are closed